Apie

„Nešu” - medžiaginiai maišeliai, išraiškingi ir patogūs, skirti laisvalaikiui, pirkiniams bei originalioms dovanų idėjoms. „Nešu“ svajonė yra, jog kuo daugiau žmonių Lietuvoje ir už jos ribų rinktųsi ir naudotų daugkartinius maišelius.

Maišelių gamyba

Maišelius taip pat gaminame dideliais arba mažais kiekiais pagal individualius užsakymus. Galite pasirinkti norimą maišelio tipą, medžiagą, spalvą, dydį, etiketę su Jūsų prekės ženklu, spaudą ant maišelio bei papildomas detales, tokias, kaip įvairaus dydžio kišenėlės maišelio viduje ar išorėje.

Užsakyti bus paprasta:

  • padėsime išsirinkti norimą maišelį;
  • paruošime maišelio pavyzdį;
  • per sutartą laiką pagaminsime maišelius.

Maišeliai gaminami Lietuvoje!

Maišelių pavyzdžiai

Kodėl medžiaginiai maišeliai?

Daugybės tyrimų duomenimis yra teigiama, jog pasaulyje per metus sunaudojama apie 1,2 trln. plastikinių maišelių, vidutiniškai po 300 kiekvienam suaugusiam gyventojui. Kasmet per 100 000 paukščių, banginių, ruonių ir jūros vėžlių uždusina plastikiniai maišeliai, dar šimtai tūkstančių jūros gyvūnų rimtai suserga, prariję pirkinių maišelius, kurie jiems panašūs į medūzas.

Rengiamos įvairios direktyvos, nurodančios kaip ir kodėl verta sumažinti nemokamų (galima pritaikyti ir mokamų) plastikinių maišelių naudojimo mastus. Dažniausiai plastikiniai maišeliai naudojami labai trumpai ir su visomis šiukšlėmis keliauja į gamtą, užteršdami vandenis, dirvas ir pridarydami didelių rūpesčių gyvūnams.

Kiekvienas iš mūsų atskirai ar kaip įmonė galime prisidėti prie planuojamų plastikinių maišelių mažinimo iniciatyvos, parodydami pavyzdį savo artimiesiems ar darbuotojams.

Medžiaginiai maišeliai gali būti naudojami daug kartų, juos galima skalbti, lyginti, jie užima nedaug vietos, todėl patogu turėti su savimi.

Kontaktai

+370 606 07560
info@nesu.lt
Nešu.lt
Vilnius